KÜÇÜK EV ALETLERİ

5 Ürün

ÜRÜN LİSTESİ

Sinbo SK 2373 Su Isıtıcı (Kettle)

  1.8Lt Kapasite Gösterge lambası Güvenlik kapama kilidi Otomatik kapanma ve bir çok özeliğe sahip kettle  

25.00 TL

Sinbo SSI-2865 Klasik Buharsız Ütü

Bekarlar, öğrenciler, sık sık seyahat edenler, buharlı ütü kullanımının karmaşasıyla uğraşmak istemeyenler bu ürün tam size göre.  

39.90 TL
31.90 TL
20%

Right Pharma Elektronik Ayak Topuk Törpüsü

Güçlü motoru ile dakikalar içinde topuk bakımınızı kolayca yapmanızı sağlayan bu set, topuklarınızda bulunan ölü deriyi kolayca temizler. Bu sayede kısa zaman içerisinde bakımlı ayaklara kavuşabilirsiniz.

49.90 TL
29.90 TL
40%

Thermoad Double 34 cm Granit Çift Taraflı Mıknatıslı Izgara tava

Thermoad Grillmatik’in kolay çıkarılabilirliği sayesinde 2 tava olarak da kullanabilir. Daha kolay yıkayabilirsiniz. Alüminyum Kalın Döküm GövdeSağlıklı pişirme sağlayan Granit teknolojisiYüksek ısıya dayanıklı iç ve dış yüz Özel tasarlanmış gövde rengine uyumlu aksesuarlar Mıknatıslı sapı sayesinde kolay açılıp kapanabilme özelliği Gaz,elektrik ,seramik ısı ocaklarında güvenli kullanım kolaylığı. Silikon lastik yedek Slikon lastik. Renk Stok durumuna göre karışık gönderilecektir.  2 Yıl garantili.

89.90 TL
69.90 TL
22%

Led Işıklı Gözlük Kitap Okuma Gözlüğü

Yatak odanızda, seyahatlerde veya ışığın diğer insanları rahatsız ettiği tüm mekanlarda rahatlıkla kitap okumanızı sağlayacak led ışıklı okuma gözlüğü. Elektirikler Kesildiğinde, Kampda, Karanlık olan her yerde el feneri gibi önünüzü gösterir.  Bu gözlükte cam bulunmuyor, asıl amacı ışığın olmadığı ortamlarda rahat bir şekilde bakış yönünüze göre ışık tutmasıdır.

19.90 TL
14.90 TL
25%
Ürün başarıyla sepetinize eklendi.