Aynı Gün Kargo Teslimat Takibi

TÜM TÜRKİYE'YE AYNI GÜN KARGO;

Kapıda ödemeli seçeneğini seçtiğinizde Sesli onayınız alınmadan kargoya verilmemektedir.

Siparişleriniz normal şartlar altında aynı gün kargoya verilmektedir. Haftaiçi saat 16:00'dan sonra,  resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki çalışma günü işleme alınmaktadır. 

Teslimatlar, Yurtiçi kargo firmasının öngördüğü teslim süreleri içinde gerçekleşmektedir. İstanbul içi ve Türkiye'nin birçok bölgesine olan teslimatlar genellikle siparişi takip eden iş gününde Yurtiçi kargo firması tarafından tamamlanmaktadır.Yurtiçi Kargo firması tarafından bildirilen teslim süreleri bilgi amaçlıdır. İstisnai durumlarda, kargo firmasından kaynaklanabilecek gecikmeler, firmamızın inisiyatifi ve sorumluluğu dışındadır. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Tüm siparişlerde teslimat yöntemi "kargo ile gönderim"dir. Kargo ücreti sipariş ekranında ürün bedeline ilave edilir ve siparişleriniz kargo bedeli ödenmiş olarak adresinize ulaştırılır.

Siparişinizle ilgili aşamalar size e-mail ile otomatik olarak bildirilecektir. Dilerseniz herhangi bir anda üye girişi yaparak siparişinizle ilgili son durumu sitemizden de takip edebilirsiniz. Bunun için ana sayfanın sol üstünde bulunan "Sipariş Takip" bölümüne tıklayabilirsiniz. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.