Ürün İadesi

Ürün İadesi

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

 

1. Alıcı cayma hakkını kullanmak istiyorsa; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden ( 14 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Aksi halde yapılmak istenilen iadeler kabul edilmemektedir.

 

2. Paketinizin içine iade sebebinizin yazılı olduğu detaylı bir açıklama notu koymanızı rica ederiz.

 

3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte size gönderdiğimiz orijinal faturanın tüm nüshalarında alt bölümünde yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan ve imzaladıktan sonra bize göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalı)

 

4. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler şirketinize fatura edilmiş ise, geri iade ederken şirketiniz tarafından düzenlenecek İADE FATURASI ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İADE FATURASI, size gelen fatura ile birebir olacak şekilde kesilmelidir. Faturası kurumlar üzerine düzenlenen sipariş iadeleri, İADE FATURASI kesilmediği takdirde işleme alınmayacaktır.

 

5. İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ve ürünle beraber gelen tüm döküman ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilememektedir. Sizden orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması yada koli bandı ile bantlama işlemi uygulamamanızı rica ederiz. Ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisi yanında kontrol etmeniz gerekmektedir. Ürünlerinizde taşıma esnasında hasar oluşması durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturmanız gerekmektedir. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir. İade etmeden önce firmamıza durum maili göndermeniz gerekmektedir.

 

6. İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri ürünü gönderirken kargo ücretini ödeyerek gönderir, fakat ürün hatalı gitmiş ise veya üretimden kaynaklı bir sorun var ise kargo ücreti de dahil müşteriye iadesi yapılır. İade ve değişimlerinizi anlaşmalı olduğumuz yurtiçikargo ile gönderiniz.

 

7. Ücret iadesi kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, iade tutarı kadar kredi kartına geri yatırılmaktadır. Kapıda ödeme yada havale/eft ile yapılan alışveriş ödemeleri, fatura kimin adına kesildiyse o kişinin hesabına havale/eft olarak iade edilmektedir. İadenizi gönderirken paketin içine IBAN hesap numaranızı yazınız.


8. Kozmetik ürünleri, iç çamaşırları, medikal ürünler ve hijyen gerektiren ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Kişiye Özel olarak üretilen ürünlerin kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.