Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı veya Banka Kartı Ödeme Seçeneği

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde Kredi kartını seçtiğinizde; Burada banka kartıylada ödeme yapabileceğinizi bildirmek isteriz.

3D güvenlik mevcuttur.

yapbialisveris.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. yapbialisveris.com'da bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) PAYU tarafından sağlanmaktadır. Bu yüzden, yapbialisveris.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

 Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Kapıda Ödeme Seçeneği

Siparişinizin ödemesini, dilerseniz kapınızda ürünü teslim alırken kargo görevlisine yapabilirsiniz.  

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde Kapıda Ödemeyi seçtiğinizde; 

Bunun için Sipariş Onay ekranında ödeme şekli olarak "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. 

Bu hizmet, kargo firması tarafından normal kargo bedelinden ayrı 5.00 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Sipariş ekranında Kapıda Ödeme seçeneğini işaretlediğinizde hizmet bedeli 5,00 TL otomatik olarak toplam ödeme tutarınıza ilave olacaktır. Söz konusu bedel her bir teslimat için bir kez alınır. Siparişinizde birden fazla ürün olsa dahi hizmet bedeli olarak toplam 5,00 TL  kesilecektir.

Kapıda ödemelerde sesli onayınız alındıktan sonra kargonuz gönderilir. 

Kapıda ödemelerde siparişin alınmamasında görüşme kayıtları delil olarak ilgili kurumlara gönderilir. 

Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinde, kapıda ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit ödeme yapabilirsiniz.  

Alışveriş Sepetiniz 20 TL' lik ürün olması gerekmektedir.

Kargo ve kapıda ödemeler hariç Sepetiniz 20 TL ürün alımında kapıda ödemeli gönderilmektedir. 


Havale ve EFT Banka Bilgileri

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde ödeme şekillerinden havale-eft kısmını işaretliyorsunuz ve size verilen banka hesap numarasına ödemeniz gereken tutarı yatırıyorsunuz.

Gün içinde yapılan ödemeler sabah 9.00 öğlen 13.30 da ve en son 16.00 da sistemimize düşmektedir.Gün içinde saat 16.00 dan sonra yapılan havale ve eft ler sistemimize sabah 9.00 da düşmektedir.

 

 

Banka Adı : Kuveyt Türk

Alıcı : Pınar Çelebi yapbialisveris.com
Şube Adı :
 Kavacık

IBAN : TR72 0020 5000 0942 1701 4000 01

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.